Posted by admin On Lipiec - 18 - 2016 Komentowanie nie jest możliwe

Profesjonalna gra komunikacyjna to oczywiście Kulminacyjny moment spełniającego potrzeby klienta szkolenia interpersonalnego czy wydarzenia edukacyjnego. To właśnie z tej przyczyny wykładowcy potrafią przeznaczyć naprawdę sporo wieczorów nad zaprojektowaniem unikalnej symulacji. Często też usiłują zastrzec prawa autorskie aby w kolejnych latach zarabiać na prawach autorskich. Zarobki z tego typu działalności mogą często siegać trzystu tysięcy złotych rocznie. Oczywiście musimy założyć haracz dla fiskusa. Tak czy siak mówimy tu o sporych sumach. Tak bardzo są to atrakcyjne zarobki, że prawie tysiąc twórców symulacji z polskich firm kształtuje swoje przychody w głównej mierze z franczyzy na narzędziach szkoleniowych.
W forum dyskusyjnym Goldenline jest prowadzona w tych dniach nietypowy spór w której dyskutanci toczą potyczki w temacie domniemanego aczkolwiek oczywiście nieudowodnionego naruszenia praw autorskich. Dialog i wymiana argumentów toczą się w pokoju czata dedykowanego opiniom o grach Training Partners
Analizowane wątki rozpaliły do czerwoności toczących spór miłośnikow symulacji. Co drugi ekspert ma na podstawie kilku zdań wyrobione kategoryczne wnioski. Padają argumenty przewodu w sądzie. Polecamy samemu wyrobić sobie opinie na podstawie tej dyskusji.
Niezależnie od powyższego – temat praw autorskich narzędzi trenerskich jest szeroki i w sumie niezbadany i nikt go definitywnie nie rozwiązał. Wykładowcy ealizujący szkolenia menedżerskie, warsztaty handlowe czy coaching mają ciężki orzech do zgryzienia. Także precedensy z poprzednich sporów sądowych nie ułatwiają sprawy.
Zapraszamy do lektury wątka.
Pożyczki
Ekonomia
Ekonomia
Agencja reklamowa

Comments are closed.