Posted by admin On Maj - 6 - 2015 Komentowanie nie jest możliwe

Narzeczeni, którzy decydują się na ślub, są wystawieni na ciężką próbę cierpliwości i wytrwałości. Gdy zderzają się ze „ścianą” formalności, decyzji, tracą cały entuzjazm i energię.

Ślubne Informacje - Kielce i nie tylko

Jest to normalne, sama tak się czułam. Nie wierzyłam w to, że sama to wszystko „ogarnę”. Pomocy zaczęłam szukać w Internecie i tak się zaczytałam, że, aż mi głowa spuchła. Cała noc nieprzespana, głowa pełna pomysłów, które szybko przelałam na papier. To mi bardzo pomogło, miałam swój plan, zarys ślubu i wesela, wypisane najważniejsze sprawy do załatwienia, które kolejno odhaczałam po ich wykonaniu. Taka systematyka to połowa sukcesu, przynajmniej byłam spokojna, że o niczym nie zapomniałam. Dzięki temu ślub i wesele miałam dopięte na ostatni guzik i wszystko skończyło się pewnym sukcesem. Młodzi ludzie nie zdają sobie sprawy, że odwlekanie pewnych spraw, grozi klęską. Później okazuje się, że najbliższa wolna sobota to termin za 3 lata i musimy się pobrać w niedzielę.

  1. Najmądrzejszym rozwiązaniem jest świeżo po decyzji o zalegalizowaniu związku, wybrać się do księdza, w celu ustalenia dogodnego dla nas terminu i zapisanie się na nauki.
  2. Później, nie zwlekając, rozglądać się za lokalami na nasze wesele.
  3. Wcześniej warto sporządzić listę gości, aby mieć pojęcie, jak duże organizujemy wesele.
  4. Kolejne nasze decyzje powinny dotyczyć kateringu, zespołu i fotografa.

Jak zatrzymać najpiękniejsze momenty tego dnia?

To zadanie fotografa. Znaleźć odpowiedniego i kompetentnego nie jest najłatwiejszą sprawą, ale damy radę. Pomocna w tym temacie okazuje się wyszukiwarka Google, która jest skarbnicą wiedzy, również na temat fotografii ślubnej. Na hasło >fotografia ślubna< wyszukiwarka „reaguje” wyświetleniem mnóstwa wyników. Są to linki, adresy, kontakty, oferty, portfolia fotografów, zajmujących się fotografią ślubną. Nasze zadanie jest dziecinne łatwe, przeglądnąć wszystko i wybrać najbardziej kompetentną osobę, wg nas, na to stanowisko. Potem tylko trzymać w kciuki, aby nasz wybraniec miał wolny termin w dniu naszego ślubu i gotowe!

Oby twoje wyszukiwania były szybkie i owocne, dodam, że my w trakcie swoich wyszukiwań znaleźliśmy w szybki sposób grupę fotografów na słowo fotograf Kielce, która bardzo przypadła nam do gustu. Spędziliśmy nad tym około 1 dnia. Oby twoje równie szybko poszły.

Nasze teksty

Comments are closed.