Posted by admin On Czerwiec - 7 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Centrum zaopatrzenia medycznego to sklep, gdzie każda przychodnia ochrony zdrowia – od niewielkich działalności lekarskich, poprzez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w niezbędne produkty i aparaturę, jakie wykorzystywane są w typowej interakcji z  osobami potrzebującymi interwencji medycznej.

Kupującym dla towarów oferowanych przez sklepy zaopatrzenia medycznego mogą być zarówno specjaliści medycyny wszystkich z branż, jak i pielęgniarki, salowe, rehabilitanci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia zaopatrzenia medycznego wspomaga w pracy oferując wysokiej klasy, świetne materiały medyczne i wyspecjalizowane akcesoria.

Co można znaleźć w sklepie medycznym? Oferta to produkty z kilkunastu medycznych specjalności, które zawierają zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt okulistyczny i dla ratownictwa medycznego.

Centrum akcesoriów i innego zaopatrzenia medycznego zaopatruje także diagnostykę medyczną, oferując dużą ilość różnorodnych odczynników i akcesoriów z zakresu diagnostyki laboratoryjnej. Niektóre z firm, jakich produkty można znaleźć w ofercie to np. LP Italiana, Kima i Alpha Diagnostics.

Sklepy medyczne zaopatrują także centra rehabilitacji oferując meble, towary z zakresu ciepłolecznictwa, produkty hydroterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni zapewnia sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Z innej strony materiały i sprzęt stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 produktów skierowanych do stomatologów, ortodontów oraz pomocy stomatologicznych. Wszystkie towary pochodzą od renomowanych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Nordiska, Microbrush. W dostępnym asortymencie znajduję się także produkty polskie, twórcy następujących produktów np. Poldent lub Tzmo.
Dostępne są produkty jak materiały stomatologiczne np. kompozyty i masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, amalgamaty oraz różnego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany powyżej krótki opis asortymentu centrum materiałów medycznych to jedynie niewielka część wszystkiego, co można znaleźć nie tylko w punktach sprzedaży, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, i w sprzedaży online.

Zobacz
 Internetowy sklep medyczny

Comments are closed.