Posted by admin On Czerwiec - 21 - 2017 Komentowanie nie jest możliwe

Gdy cierpisz z powodu nietypowej budowy sromu czy innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem przyjemności w pożyciu erotycznym warunkowany zmianami lub uszkodzeniami zewnętrznych elementów układu płciowego albo, z powodów estetycznych, masz ochotę zmienić kształt okolic intymnych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, które w łatwy sposób usuną Twoje bolączki oraz znacząco poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite rekomendowany bywa w przypadku niwelowania atrofii pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, jak również w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser jest wykorzystywany również dla rozwiązania innych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do konkretnej sprawy ustalane będą w trakcie pierwszej wizyty ginekologicznej.

Wyniki leczenia potrafią przewyższyć założenia, ponieważ zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa odczuwanie przyjemności seksualnej oraz redukuje bolączki związane z wysiłkowym nietrzymaniem moczu.

Ogólna część zabiegu jest w praktyce bezbolesna oraz niezwykle szybka, Etap gojenia, względem tradycyjnych sposobów jest niezwykle krótki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg trwa nie więcej niż kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Polega on na wprowadzeniu do pochwy pasma specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na wzmocnienie i utwardzenie ścianki pochwy, zmienia na prawidłowe ustawienie cewki moczowej oraz wpływa pozytywnie na mięśnie macicy, a dzięki temu – wspiera prawidłowe działanie całego układu moczowego.

Rezultatem jest odzyskanie komfortu życia jak również psychicznej trwałości, a także pewności siebie.

Zaraz po leczeniu możliwy jest bezzwłoczny powrót do normalnych zadań.

Masz kłopot z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, dyskomfort w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w czerpaniu przyjemności w kontaktach płciowych? Chcesz polepszyć wygląd okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans może wyeliminować wszystkie problemy, które do tej pory wydawały się być nierozwiązywalne.

Odwiedź:

Ginekolog Wrocław

Comments are closed.